הילית בן צבי

שותפה מייסדת ומנכ"ל משותף. בעלת ניסיון רב בייעוץ לחברות וארגונים רבים מענפים מגוונים, בתחומי האסטרטגיה, הניהול, הארגון, השיווק והמכירות

דורון אפרתי

שותף, מייסד ומנכ"ל משותף. בעל ניסיון רב בייעוץ לחברות וארגונים רבים בישראל ובחו"ל מענפים מגוונים, בתחומי האסטרטגיה, הפיתוח העסקי, השיווק והניהול

 		
לקוחות מספרים:
יוסי מזלתריםיוסי מזלתריםמנהל תחום נון-פוד, שופרסל
יועצי הד-און גילו יכולת ניתוח גבוהה ומהירה של מצב השוק וצרכי הארגון, גיבשו המלצות התואמות את הגדרת המטרות ובעיקר פרקטיות וברות יישום והצליחו לרתום את כלל העוסקים בארגון לפרויקט וכל זאת באווירה טובה ועם גישה חיובית ופרודוקטיבית.
אריק טלאריק טלמנכל אלקטל-לוסנט ישראל
לאחר תהליך ארוך של בחינת שותף לתכנון ויישום אסטרטגיה בחברתנו, זכינו לעבוד עם המומחים של הד-און שהקפידו לנתח בצורה מקצועית ואיכותית את כל האספקטים הרלוונטיים לתחומי פעילותנו, לנהל דיונים מעמיקים ואיכותיים שאפשרו לנו להבין את כל האפשרויות והחלופות, ולבחור אסטרטגיה, טקטיקה וביצוע שהוכיחו את עצמן במהרה.
דני שמעונידני שמעונימנכל הרץ
חברת הד-און הובילה תהליך של גיבוש תכנית אסטרטגית ויישומה תוך רתימה ועבודה משותפת עם המנהלים בארגון. המחויבות של יועצי הד-און להצלחת התהליך ויישומו, התכנון האסטרטגי, המקצועיות, רתימת המנהלים וניהול הפרויקט היו נדבך משמעותי בתהליך הצמיחה וההתפתחות העסקית שלנו בשנים האחרונות.
יהלי עתיריהלי עתירמנכל עינת תעשיות מזון
צוות היועצים של חברת הד- און הובילו את בניית התוכנית האסטרטרגית של חב' עינת תעשיות מזון ומלווים את ישומה. הצוות הציג מתודולוגית עבודה ברורה ומדויקת, יכולת איבחון וניתוח של הסביבה העיסקית, בניית תוכנית עבודה מציאותית, אתגרית, אך ברת השגה המבוססת על ממצאים ומחקרי שוק.העבודה נעשתה בשיתוף פעולה עם מועצת המנהלים של החברה וההנהלה, כמו כן שותפו גם דרגי הביניים, התהליך והצגתו בחברה הוביל ליצירת מחויבות כוללת לעמידה ביעדי התוכנית ובלוח הזמנים שנקבע.
שחר תורג'מןשחר תורג'מןמנכל חבר
חברת הד-און מאופיינת ברמת מקצועיות ושירות גבוהה, עם מתודולוגיית ייעוץ מובנת, יכולת הובלת ארגון לגיבוש אסטרטגיה ברורה ויישומה בשיתוף וברתימת צוות המנהלים בתוך הארגון.
עקיבא פלקעקיבא פלקיור תפן נחשולים ויור תרביות רהן
חברת הד-און הובילה בשנים האחרונות שתי תכניות אסטרטגיות בחברות שאני עומד בראשן.בהד-און יש צוות מצוין ומגוון הכולל יועצים אסטרטגים, יועצי שיווק, כלכלנים המוביל את התכנון האסטרטגי במקצועיות ובנועם הליכות ומצליח לגייס את כל עובדי החברה למעורבות גבוהה במשימות האבחון, גיבוש ההמלצות והיישום.שיטת העבודה של הד און הוכיחה עצמה כיעילה, מהירה, ומעשית מאד. הד און מצטיינת ביכולת לממש את האסטרטגיה וללוות את מנהלי החברה ועובדיה ביישום האסטרטגיה לאורך זמן ובהצלחה רבה.
יריב מצליחיריב מצליחמנכל דיפטק
במהלך כהונתי כמנכ"ל דיפטק, חברת הד-און הובילה את מהלך התכנון האסטרטגי של החברה והייתה שותפה מלאה בתהליך התכנון ובהמשך מעורבת ביישום והטמעת האסטרטגיה בארגון. המהלך מיקד וסינן באופן אפקטיבי את החלופות השונות לפעולה לאסטרטגיה ממוקדת עם מטרות מוגדרות וברות השגה.
צוות הד-און

צוות היועצים של הד-און מביא עמו ידע רחב וניסיון רב מדיציפלינות שונות ביניהן ניהול, שיווק, מכירות, עסקים, כלכלה, מימון ומשאבי אנוש.